Midtre Namdal kirkelige fellesråd > Menighetene > Fosnes menighet

Nyheter fra Fosnes menighet

Biskop Herborg visiterer Midtre Namdal

November blir visitasmåned i Namdal: Seks sokn i Midtre Namdal skal få besøk av...   Les mer...

Valgresultater for våre menighetsråd

   Les mer...

Konfirmantpåmelding 2019-2020

Nå kan du melde deg på konfirmasjon i menighetene    Les mer...

Salen kapell

Klikk på bilde for å få mer informasjon om kirka.    Les mer...

Dun kirke

Klikk på bilde for å få mer informasjon om kirka.    Les mer...

Menighetsrådet

FornavnEtternavnFunksjonE-postTelefon
Hild ToveLeitheLeder 95884699
JohannesLeirbekkNestleder 97656416
Anne JohanneLajordMedlem 95147712
ReidunnSminesMedlem 47015300
OlaUgsethMedlem 95730004
SiriSandvikMedlem 97571143
RuneWik1. vara 48218781
Roald SigleifGrongstad2. vara 90119196
Håvard MagneJakobsen3. vara 97634695
Ketil Brostrup Sandberg4. vara 91617176
Ole AsbjørnBarlien5. vara 90089400

Kontaktliste

Møtebok

 TittelBeskrivelse
Møtebok 2018.01.1616 januar 2018
Møtebok 2017.11.2121 november 2017
Møtebok 2017.10.3131 oktober 2017
Møtebok 2017.09.1919 september 2017
Møtebok 2017.08.2929 august 2017
Møtebok 2017.06.088 juni 2017
Møtebok 2017.04.1818 april 2017
Møtebok 2017.02.077 februar 2017
Møtebok 2017.01.1010 januar 2017

Møteinnkallinger

 Tittel Beskrivelse

Kalender