Midtre Namdal kirkelige fellesråd > Menighetene > Otterøy menighet

Nyheter fra Otterøy menighet

Biskop Herborg visiterer Midtre Namdal

November blir visitasmåned i Namdal: Seks sokn i Midtre Namdal skal få besøk av...   Les mer...

Valgresultater for våre menighetsråd

   Les mer...

Konfirmantpåmelding 2019-2020

Nå kan du melde deg på konfirmasjon i menighetene    Les mer...

Diakoniplan

Diakoniplan for Otterøy menighet av januar 2015    Les mer...

Diakoniutvalg

Diakoniutvlag på plass i Otterøy menighet    Les mer...

Otterøy menighetsråd

Oversikt over medlemmer i menighetsrådet.    Les mer...

Otterøy kirke

Klikk på bilde for å få mer informasjon om kirka.    Les mer...

Menighetsrådet

FornavnEtternavnFunksjonE-postTelefon
Trond ArneTronvikLeder 90970845
Vigdis OlssonMedlem 95187742
LindaAglenMedlem 95229541
HanneHaukøMedlem 99449028
Linda PetrineVadsethNestleder 90665276
Else MargretheBerre HestvikMedlem 97143597
Bjørn OttarHodø1. vara 95036819
Frank HelgeHusvik2. vara 4181193
Sissel Brattøy3. vara 97087395
Hilde LundqvistPrest  

Kontaktliste

Møteinnkallinger

 TittelBeskrivelse

Møtebok

 TittelBeskrivelse
Møtebok 2019.01.2323 januar 2019
Møtebok 2018.12.055 desember 2018
Møtebok 2018.09.055 september 2018
Møtebok 2018.06.1313.Juni 2018
Møtebok 2018.05.2323.Mai 2018
Møtebok 2018.04.1818 april 2018
Møtebok 2018.02.2828.Februar 2018
Møtebok 2018.01.2424.Januar 2018

Årsmelding

 Tittel

Kalender